Výstava v Městském muzeu v Josefově

rád bych vás pozval na výstavu velkoformátových fotografií na plátně, která bude zahájena vernisáží 16.května 2024. Vystavené fotoobrazy si budete moci prohlédnout až do 2.9.2024, kdykoliv během návštěvních hodin muzea na Riegrově náměstí čp.8. Přeji vám příjemný zážitek a těším se na vaši návštěvu!

Fotografie na obal nového CD

Václav Uhlíř je je český varhaník, a hudební pedagog. Přes 30 let spolupracuje mimo jiné i s Jiřím Stivínem. Mám radost že moje fotografie starých varhan ze Zdobnického kostela, tvoří obal jeho nového CD.

Besedy s promítáním

Rád se s vámi setkávám osobně ať už na vernisážích či besedách s promítáním. Zde je seznam míst, kde se můžeme v nejbližší době vidět. Pokud byste chtěli uskutečnit něco podobného ve vašem městě či obci, neváhejte mne kontaktovat. Besedy jsou vhodné pro všechny generace

s objektivem po stopách volně žijících zvířat

tahle zbrusu nová přednáška s promítáním o mém focení divoké přírody vás bude určitě bavit. Kromě nádherných fotografií zvířat se můžete těšit i na krátké filmy, zajímavé povídání a spoustu nevšedních zážitků. Beseda je určena pro všechny generace, od těch nejmenších ve školách až po seniory v jejich domovech.

Výstava fotoobrazů v Lanškrouně

od 1.července si můžete prohlédnout mé fotoobrazy také v Městské knihovně v Lanškrouně. Výstava potrvá do konce října a je přístupná kdykoliv během výpůjční doby 4.10. se v knihovně již po druhé rovněž uskuteční beseda s promítáním “Krajinou příběhů”. Už teď se na setkání s vámi těším

Výstava v Kostelci nad Orlicí

Rád bych vás pozval na výstavu velkoformátových fotografií na plátně, kterou jsme nainstalovali v Městské knihovně v Kostelci nad Orlicí. Výstava potrvá od 15.6.do 31.8.2023 a můžete si ji prohlédnout kdykoliv během výpůjční doby knihovny. Kromě obrazů jsou zde vystaveny i další produkty z mé tvorby, které si můžete přímo na místě zakoupit. Například hrníčky […]

Beseda s promítáním v Písečné

Okolní krajina i samotná obec Písečná je velmi půvabná. I do těchto míst spolu zavítáme prostřednictvím přednášky Krajinou příběhů. Těším se na vás 4.4. v 18 hod.!

Beseda s promítáním v Trpíku

Rád bych vás pozval do mojí rodné vesničky Trpík, kde se můžete těšit ne jen na mé fotografie, ale taky na živou muziku, která bude po přednášce volně pokračovat. Večerem určitě zazní i má autorská píseň Trať 262, nebo Hurá na Potštejn!

Krajinou Orlických hor v Retro kinu Zábřeh

Zvu vás na besedu s promítáním spojenou s otevřením výstavy velkoformátových fotoobrazů na plátně. Tato akce je součástí Welzlování 2023, což je 19. ročník festivalu cestovatelů, dobrodruhů a recesistů. Těším se na vás 22. března v 17 hodin v Retro kinu Zábřeh na Moravě!

Výstava fotoobrazů v Žamberku

prohlédněte si velkoformátové fotografie na plátně v Žambereckém infocentru, mohou být inspirací pro váš Vánoční dárek

Výstava velkoformátových fotografií na plátně

Rád bych vás pozval na výstavu velkoformátových fotografií na plátně, která se koná na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje. Najdete tam téměř všechny obrazy, které mám. Většinou se jedná o fotografie Orlických hor a Podorlicka, jsou mezi nimi ale i z záběry z Krkonoš, Jeseníků a Šumavy. Výstava potrvá až do 30. června a je prodejní. […]